pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
Legis.md
CONTACTE

Agenția Resurse Informaționale Jurdice
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012

 

Nr. d/o

Nume, Prenume

Funcția

Telefon

E-mail

1.

Nicolaescu Gheorghe

Director

0(22)235727

gheorghe.nicolaescu@justice.gov.md

 

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2.

Ţapiş Oxana

Șef direcție

0(22)820886

oxana.tapis@justice.gov.md

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

0(22)820886

rita.pavalachii@justice.gov.md

4.

Bucur Tatiana

Specialist principal

0(22)235735

tatiana.bucur@justice.gov.md

5.

Mazarenco Marcela

Specialist principal

0(22)235729

marcela.mazarenco@justice.gov.md

6.

Perevoznic Natalia

Specialist  principal

0(22)235726

natalia.perevoznic@justice.gov.md

Direcția apostilă și legalizare

7.

Frimu Valeriu

Șef direcție

022201457

valeriu.frimu@justice.gov.md

8.

Veriga Tatiana

Șef adjunct direcție

022201456

tatiana.veriga@justice.gov.md

9.

Mîrzac Iuliana

Specialist  principal

022201477

iuliana.mirzac@justice.gov.md

10.

David Ruslan

Specialist principal

022201477

ruslan.david@justice.gov.md

11.

Ceban Ana

Specialist principal

022201477

ana.ceban@justice.gov.md

12.

Grate Elena

Specialist superior

022201477

elena.grate@justice.gov.md

 

Direcția sisteme informaționale în sectorul justiției

13.

Bujor Nicolai

Şef direcţie

0(22)820886

nicolai.bujor@justice.gov.md

14.

Leahu Diana

Specialist principal

0(22)235735

diana.leahu@justice.gov.md

15.

Croitoru Radu

Specialist superior

0(22)235729

radu.croitoru@justice.gov.md

Noutati
Publicatii
Rapoarte
Linkuri
Contacte

Linia instituţională pentru informare: 022 235726

Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2019 Agenția Resurse Informaționale Juridice