pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
CONTACTE
Centrul de Informaţii Juridice pe lîngă Ministerul Justiţiei
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012
Tel: (+373 22) 235726
Centrul de Informaţii Juridice Ministerul Justiţiei
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012
Tel: (+373 22) 235726

Nr.      Nume, Prenume                 Funcţia                                                Telefon       E-Mail                                              
1. Bragoi Constantin Director 23-57-27 constantin.bragoi@justice.gov.md

Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice

2. Ţapiş Oxana Șef direcție 23-57-26 oxana.tapis@justice.gov.md
3. Pavalachii Rita Șef adjunct direcție 23-57-26 rita.pavalachii@justice.gov.md
4. Caminschi Ion Specialist principal 23-57-26 ion.caminschi@justice.gov.md
5. Brînzeanu Rodica Specialist superior 23-57-35 rodica.brinzeanu@justice.gov.md
6. Topal Sandra Specialist 23-57-35 sandra.topal@justice.gov.md

Secţia tehnologii informaţionale şi comunicaţii

7.
Bujor Nicolai Şef secţie
23-57-26 nicolai.bujor@justice.gov.md
8. Gîțu Alina Administrator principal baze de date 23-57-35 alina.gitu@justice.gov.md
9. Samson Gheorghe Administrator superior sisteme informatice 23-57-35 gheorghe.samson@justice.gov.md
10. Croitoru Radu Administrator principal rețele calculatoare
23-57-29 radu.croitoru@justice.gov.md

Noutati
Publicatii
Linkuri
Contacte
Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2007 Centrul informatii juridice