pagina de start
ultima actualizare 22.02.2005 ro ru
Cauta pe sait

Legislatia RM
Dictionar de termeni juridici
Jurisprudenta CEDO
Tratate Internationale
CONTACTE
Centrul de Informaţii Juridice pe lîngă Ministerul Justiţiei
Chişinău, str. 31 August 1989, 82, et.4, MD – 2012
Tel: (+373 22) 235726

Nr.
Nume, Prenume
Funcţia
Telefon
E-Mail
 
1.
 
Bragoi Constantin
 
            Director
 
   23-57-27

    constantin.bragoi@justice.gov.md


  Direcţia prelucrare şi difuzare a actelor juridice



2.

Țapiș Oxana

Șef direcție

23-57-26

oxana.tapis@justice.gov.md

3.

Pavalachii Rita

Șef adjunct direcție

23-57-26

dblex@justice.gov.md

4.

Caminschi Ion

Specialist principal

23-57-26

ion.caminschi@justice.gov.md

5.

Alacev Daniela

Specialist superior

23-57-35

daniela.alacev@justice.gov.md

6.

Gavajuc Lilia

Specialist 

23-57-35

lilia.gavajuc@justice.gov.md


 Secţia tehnologii informaţionale şi comunicaţii



7.

Bujor Nicolai

Şef secţie

23-57-26

nicolai.bujor@justice.gov.md

8.

Gîțu Alina

Administrator principal  baze de date


23-57-35

alina.gitu@justice.gov.md

9.

Istratuc Iacob

Administrator rețea de calculatoare principal


23-57-29

iacob.istratuc@justice.gov.md

10.

Croitoru Radu

Administrator sisteme informatice superior

 
23-57-29
 
radu.croitoru@justice.gov.md
Noutati
Publicatii
Linkuri
Contacte
Legislatia RM Coduri Hotariri Cedo Dictionar de termeni juridici Tratate Internationale
Noutati Publicatii Forum Linkuri Contacte
©2007 Centrul informatii juridice